
Фотография: Profimedia
Всяка поява на Лейди Гага е нещо незабравимо. Тя отново бе в центъра на вниманието по време на премиерата на филма с нейно участие "Жокера: Лудост за двама" на кинофестивала във Венеция.
Но не само визията на Гага привлече погледите на всички, а мъжът до нея. Певицата и нейната половинка Майкъл Полански най-накрая направиха своя дебют на червения килим. Само преди дни стана ясно, че двамата са се сгодили, а тя не пропуска да покаже блестящото бижу, красящо безименния пръст на лявата й ръка.

Лейди Гага бе избрала черна дълга рокля на Christian Dior Haute Couture, а аксесоарът на главата й бе повече от впечатляващ. Ексцентричната шапка, на която тя бе заложила, e дело на Philip Treacy от далечната 2001 г.
Към Гага на червения килим се присъединиха нейният сценичен партньор Хоакин Финикс и режисьорът Тод Филипс. Актьорът, който изпълнява блестящо образа на Артър Флек в "Жокера: Лудост за двама" бе придружен от своята сестра Рейн Финикс. Съпругата му Руни Мара също е във Венеция, както и двете им невръстни деца, които явно са останали в хотела.
